O firmie

O firmie

Doświadczony i wieloletni deweloper

 

Jako firma w branży budowlanej działamy jako generalny wykonawca od 1997 roku zarówno robót inwestycyjnych, jak i remontowo – modernizacyjnych.

 

Nasza strategia polega na ciągłym dostosowywaniu zdolności do stojących przed nami wyzwań. Już od samego początku postawiliśmy na dynamiczny rozwój. Nasze doświadczenie postanowiliśmy wykorzystać jako deweloper oferując dla Państwa wyjątkowe mieszkania.

 

Projektujemy nowe mieszkania z największą dbałością o każdy detal. Pragniemy, by ich metraż, układ pomieszczeń, układ elewacji budynków w których się znajdują, jak również usytuowanie oraz zachowany standard wykończenia był tym, co zapewni Państwu oczekiwany komfort.

 

Wśród przygotowanych przez nas mieszkań deweloperskich znajdują się lokale jedno-, dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowe. Z ich szczegółowymi parametrami mogą Państwo zapoznać się na naszej stronie internetowej. Wszystkie inwestycje, których dotychczas się podjęliśmy, zostały oddane do użytku i już cieszą swoich nabywców.

 

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie www.getmar.com.pl

 

 

Zrealizowane inwestycje mieszkaniowe

 

 

Domy Dąbrowa

 

Znani ze swoich inwestycji deweloperskich na terenie Łodzi, zrealizowaliśmy również inwestycję nowoczesnych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Dąbrowskiej. Są to budynki parterowe z poddaszem użytkowym i garażem w bryle budynku. Istnieje możliwość indywidualnej aranżacji poddasza. Posiadamy jeszcze dostępne domy, zapraszamy do kontaktu tel. 726 226 626

 

Apartamenty Kmicica

 

Inwestycja deweloperska w Łodzi przy ul. Kmicica 3, realizowana w latach 2017 - 2019. Kompleks na Kmicica tworzą cztery budynki mieszkalne, o łącznej liczbie mieszkań 148. Mieszkania w przedziałach od 39 m² do 95 m².

 

Mokra 10

 

Inwestycja Mokra to dwa budynki, 9 i 7 kondygnacyjne w centrum Łodzi liczące 95 mieszkań w przedziale od 40 m² do 83 m². Inwestycja realizowana w latach 2016 - 2019.

 

Nowe Sady 86 i 87

 

Inwestycja mieszkaniowa przy ul. Nowe Sady to kolejne 5 kondygnacyjne budynki wielorodzinne, które zrealizowaliśmy na terenie Łodzi w latach 2012 - 2016. Inwestycja liczyła blisko 150 mieszkań w przedziale od 30 m² do 100 m².

 

Dębowa 4

 

Przy ul. Dębowej 4 w Łodzi w latach 2008 - 2009 budowaliśmy 5 kondygnacyjny budynek wielorodzinny. Inwestycja składa się z 65 lokali mieszkalnych w przedziale od 31 m² do 97 m².