O inwestycji

O inwestycji

Mieszkania dopasowane do Ciebie

 

Osiedle Botanic Park będzie składać się 7 budynków podzielonych na dwa etapy budowy.
Etap I to cztery budynki, 168 mieszkań, które charakteryzują się funkcjonalnymi układami wnętrza i otoczenia. W ofercie znajdują się różnorodne powierzchnie od 29 m2 do 105 m2. Każdy budynek będzie składać się z 4 pięter.
Wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane, aby łączyć funkcjonalność i komfort. Oferujemy starannie wykończenie mieszkania w standardzie deweloperskim, pozwalające wdrożenie Państwa własnych aranżacji i czerpanie radości z urządzenia wymarzonego mieszkania.

 

 

 

W kontakcie z przyrodą

 

Botanic Park to miejsce którego lokalizacja i aranżacja pozwala na unikatowy kontakt z przyrodą i prawdziwym relaksem w leśnym otoczeniu. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się Łódzki Ogród Botaniczny oraz tereny zielone, których łączna powierzchnia to blisko 34 hektary, które sprzyjają rozwijaniu sportowych pasji.

 

Klasa Premium

 

Kompleks Botanic Park kreuje nową jakość w Łodzi. Oryginalny projekt osiedla uzyskano stosując rozwiązania nowoczesnej architektury poprzez unikalne skośne dachy, które we wnętrzu mieszkań na najwyższym piętrze stanowić będą niepowtarzalny klimat.

 

Projekt budynku należy do doświadczonego i wielokrotnie nagradzanego polskiego architekta Marcina Tomaszewskiego z pracowni REFORM Architekt.

 

 

 

Przestrzeń dla najmłodszych

 

Osiedle Botanic Park to miejsce idealne do bezpiecznej i kreatywnej zabawy najmłodszych. Starannie przygotowany plac zabaw, zamknięty charakter osiedla, system monitoringu dadzą dodatkowe poczucie bezpieczeństwa dla rodziców. Dzieci nie oddalą się z obszaru zabaw, a także nikt niepowołany nie dostanie się na teren osiedla.